بچه ها من یه مدت پیش اموزش یه خامه قهوه رو دیدم که خیلی خوشمزه میومد من

درست کردم رنگ روشن نشد چون باید از قهوه فوری استفاده کنید

اینم آموزشش

مواد لازم برای تهیه قهوه فوری غلیظ و خامه ای

• 1 قاشق مرباخوری پودر قهوه فوری
  • 1 قاشق مرباخوری شکر
  • 1 الی 2 قاشق مرباخوری آب ولرم
  • 1 فنجون شیر داغ
  • مراحل تهیه قهوه فوری غلیظ و خامه ای

اول شکر، پودر قهوه فوری و آب ولرم رو توی فنجونمون میریزیم (مقدار شکر و قهوه به سلیقه ما بستگی داره میشه مقدار هر کدوم رو کمتر یا بیشتر کرد).

• حالا با یه همزن دستی کوچیک شروع به هم زدن میکنیم و خیلی سریع و حدودا 3 الی 4 دقیقه مایع رو هم میزنیم، کم کم میبینیم که مایعمون از قهوه ای تیره تبدیل به قهوه ای روشن میشه و کمی پف میکنه و خامه ای میشه. خیلی باید هم بزنین
  • گه همزن نداشتید می تونید با یه قاشق کوچیک همش بزنید. فقط اینطوری بیشتر طول میکشه تا مایع خامه ای و کمرنگ بشه و باید حوصله بخرج داد. همینطوری که در تصویر زیر میبینیم مایع کاملا قهوه ای روشن شده و بافتش هم کاملا خامه ایه. بدون اینکه حتی کمی خامه اضافه کرده باشیم فقط با همزدن سریع شکر، قهوه و آب ولرم به این بافت میرسیم.
  • حالا شیر رو که داغ کردیم کم کم به فنجونمون اضافه میکنیم و و آخر سر هم خیلی خیلی کم همش میزنیم.
  • در نهایت قهوه ی خامه ای و غلیظ و خوش طعممون آمادس و میتونیم از خوردنش لذت ببریم.

• قهوه فوری غلیظ و خامه ای
  • بچه ها اینشکلی میشه قهوتون

آموزش درست کردن قهوه

درست کردن پنکیک

قهوه ,خامه ,ای ,رو ,کم ,فوری ,قهوه فوری ,خامه ای ,غلیظ و ,قهوه ای ,آب ولرم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه دیجیتال عرشیان دانش نویسنده اطلاعات تخصصی سازه های جهان بیتاب | دانلود آهنگ غمگین، عاشقانه و قدیمی عمران دکتر علی محمدی پور - با محوریت اقتصاد و صنعت (2) گوشت ناب ، با ما بهترین باشید. (نخل سومار) سیروس انصاری نیا دنياي بزرگ و شيرين روانشناسي musicestaaan